Klimentská 1216/46
Praha 1, Nové Město

+420 732 682 544
lencova.veronika@seznam.cz

Ing. Veronika Lencová, MBA

IMG_0089
„Pokud někdo není ochoten ke změně, není zralý pro lepší výsledky – change management je základem managementu ve firmách a úkolem lektora je zvýšit motivaci pro změnu!“

Jsem charismatická lektorka, profesionální koučka, spisovatelka, vymýšlím a realizuji on-line strategie a tvořím on-line vzdělávací programy. Semináře sestavím na míru klientovi a je možné je kombinovat i s výkonovým koučováním a NLP neboli neurolingvistickým programováním.

Vytvářím a vyučuji myšlenkové mapy a myšlenkové mapy businessu, zabývám se úspěšně i tréninky paměti. Školím procesní management, strategický management a change management.

Vycházím ze svých dlouholetých profesionálních zkušeností, pracovala jsem jako finanční ředitelka a konsultantka pro SAP: A.Poettinger, ENGEL Strojírenská finanční ředitelka a konsultantka SAPU, BMD System Haus Steyer.

Školím controlling, storytelling a time management metodikou GTD neboli Getting thinks done – Mít vše hotovo, Zen a hotovo.

Vystudovala jsem řadu škol: Jihočeská universita, ESMA, Praha/Barcelona, EPI – Evropský polytechnický institut, IPFM – Institute for Industrial and Financial Management.

Napsala jsem tyto knihy:

  • Myšlenkové mapy v pěti krocích
  • Myšlenkové mapy v podnikání
  • Chcete umět finanční analýzu opravdu dobře?
  • 50 odstínů investic
  • Kaizen, 11 kroků, kterými posunete firmu výš

Více na: http://www.zmenakterouchcete.cz a http://performancevision.eu

Objednávkový formulář


Kreativní managment - Cena: 444,- Kč

11 kroků, kterými posunete firmu výš - Cena: 444,- Kč

Chcete umět finanční analýzu opravdu dobře? - Cena: 444,- Kč

Myšlenkové mapy v podnikání - Cena: 444,- Kč

Myšlenkové mapy v 5 krocích - Cena: 444,- Kč


[recaptcha size:compact]